Jó helyen a Mese neonja
Néhány napja írtuk: az Észak-Keleti Átjáró Egyesület civil szervezet „megmentette” a hajdanvolt Mese Cukrászda feliratát, ezzel az utolsó neonfeliratok egyike kerülte el a megsemmisülést: most már jó helyen várja, hogy egyszer, talán, valamikor sokan...


