Új szervezetet alakított a feloszlatott Szebb Jövőért Polgárőr Egyesület korábbi vezetője
Magyar Önvédelmi Mozgalom (MÖM) néven új szervezetet hívott életre a bíróság által jogerősen feloszlatott Szebb Jövőért Polgárőr Egyesület (SZJPE) korábbi vezetője. László Attila szombaton Budapesten, az Erzsébet téren mintegy száz szimpatizáns előtt tartott beszédében...


