„Biztató ez a sokszínűség…”
Letették az esküjüket a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés megválasztott tagjai, ezzel megalakult a testület, amely öt esztendőn át lesz mandátumban. A Szűcs Erika, a Demokratikus Koalíció megválasztott képviselője, mint korelnök által vezetett alakulóülésen dr. Murányi...


