Hepatitis A fertőzést mutattak ki egy diáknál egy pilisszentlászlói iskolában
Hepatitis A vírussal fertőződött meg egy negyedik osztályos tanuló a pilisszentlászlói Kékvölgy Waldorf Iskolában – tájékoztatta az MTI-t Budapest Főváros Kormányhivatalának sajtófőnöke csütörtökön. Szivák Bernadett közölte: a fővárosi Egyesített Szent István és Szent László...


