Székelyzászló-ügy – Egy sepsiszentgyörgyi lobogó eltávolítására szólította fel a polgármestert a prefektus
A sepsiszentgyörgyi központi parkban kitűzött székely zászló eltávolítására szólította fel hivatalos átiratban Kovászna megye prefektusa Antal Árpádot, a város polgármesterét, akinek minden egyes nap késlekedésért a minimálbér 20 százalékával egyenlő bírságot helyezett kilátásba –...


