Déli Áramlat – Szijjártó: a magyar-orosz energetikai együttműködésről tárgyalt Orbán és Putyin
Vasárnap délelőtt telefonon egyeztetett Orbán Viktor miniszterelnök és Vlagyimir Putyin orosz államfő a kétoldalú kapcsolatok perspektíváiról és a magyar-orosz energetikai együttműködés jövőjéről annak fényében, hogy a közelmúltban lezárult a Déli Áramlat projekt – közölte...


