Nap archívum: január 14, 2015

0

Elszállították a Kislángon talált gránátot

Elszállították a Fejér megyei Kislángon szerda délután talált második világháborús gránátot, az emberek visszatérhettek otthonukba – közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ezredének kommunikációs altisztje szerdán az MTI-vel. Bátyi Edina elmondta: a Petőfi utcában csatornázás...