DK: az adófizetők pénzéből leginkább az “Orbán-Tiborcz klán” gyarapodik
A Demokratikus Koalíció szerint az adófizetők pénzéből leginkább az “Orbán-Tiborcz klán”, vagyis a miniszterelnök rokoni és baráti köre tud gyarapodni. Kerék-Bárczy Szabolcs, az ellenzéki párt elnökségi tagja szerdán sajtótájékoztatón azon sajtóhírekre reagált így, amelyek...


