OGY – Házelnöki javaslat: minden második héten szavazzon a parlament!
Új munkarend kialakítására, kéthetes ülésezésre tett javaslatot Kövér László, az Országgyűlés elnöke a házbizottság csütörtöki ülésén – tájékoztatta az Országgyűlés sajtófőnöke csütörtökön az MTI-t. Az új munkarendben – amelynek kialakítására a házszabály lehetőséget ad...


