Zombor: a veszprémi kórház a régió meghatározó intézménnyé válhat
A régió meghatározó intézményévé válhat a fejlesztések eredményeként a veszprémi Csolnoky Ferenc Kórház – jelentette ki az egészségügyért felelős államtitkár kedden a helyszínen. Zombor Gábor arról beszélt, hogy a csaknem ötmilliárd forintos uniós fejlesztés...


