A Fidesz vereségére már elkészítették a paródia videót. Elég keményre sikeredett…
A Fidesz elbukta a 2/3-os többségét Veszprémben a mai napon. Az interneten már meg is jelent egy nagyon kemény paródia, melyet a Lordsanyi nevű felhasználó készített el. .. [Folytatás a lenti linken]


