Négy embert őrizetbe vett a rendőrség egy MNB-feljelentés ügyében
Négy embert vettek őrizetbe a Magyar Nemzeti Bank (MNB) feljelentése nyomán csütörtökön sikkasztás gyanúja miatt indított eljárásban – közölte a rendőrség pénteken a honlapján. Gyugyi Csilla, a Pest Megyei Főügyészség szóvivője az MTI-nek elmondta:...


