Lengyelországból érkezett almát akartak hazaiként eladni
Lengyelországból érkezett almát akart hazai gyümölcsként értékesíteni egy Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei gazdálkodó – közölte a Nemzeti Adó-és Vámhivatal (NAV) szombaton közleményben az MTI-vel.Az adóhivatal Elektronikus Közúti Áruforgalom Ellenőrző Rendszer (ekáer-) csoportjának munkatársai az érpataki telephely...


