Az NMHH 65 millió forintra bírságolta a Magyar Telekomot
Hatvanöt millió forintra bírságolta a Magyar Telekomot a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) kötbérfizetés elmulasztása miatt – közölte az NMHH csütörtökön. A társaság bírósághoz fordult. A hatóság a tavaly szeptemberben indított eljárásban azt...


