Templomfosztogatók ellen indult eljárás
Elfogták a balatonkeresztúri templom fosztogatóit a marcali rendőrök. Kiderült, hogy az elmúlt egy évben több templomból is loptak kegytárgyakat – közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn az MTI-vel. Az eddigi adatok szerint egy siófoki...


