Kútba esett egy nő Borsodszirákon, kimentették
Kútba esett egy 66 éves asszony Borsodszirákon, sikerült kimenteni, a mentők kórházba szállították – közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyelete az MTI-vel szombaton.A tájékoztatás szerint az asszonyt férje a házuk udvarán lévő, hét méter...


