Balog Zoltán: meg kell felelni a digitalizáció kihívásainak az oktatásban
Meg kell felelni a digitalizáció kihívásainak az oktatásban, ugyanakkor fenn kell tartani a hagyományos tanár-diák viszonyt – mondta Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere kedden az M1 aktuális csatornának nyilatkozva.A tárcavezetőt telefonon kapcsolták a...


