Szijjártó: Magyarország ötpontos akciótervben állapodott meg Fehéroroszországgal
Magyarország ötpontos akciótervben állapodott meg Fehéroroszországgal a kétoldalú gazdasági együttműködésben rejlő lehetőségek kihasználása érdekében – mondta el szerdán telefonon az MTI-nek Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter, aki Minszkben fehérorosz hivatali kollégájával és a miniszterelnökkel...


