Nap archívum: június 14, 2015

0

Rablók törtek alvó emberekre Nyírkátán

Rablók törtek alvó emberekre az éjjel Nyírkátán, a három gyanúsítottat a rendőrök elfogták és őrizetbe vették – közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője vasárnap reggel az MTI-vel. Fülöp Gergely őrnagy elmondta, hogy éjfél körül...