Megindult a forgalom a baleset miatt lezárt M5-ös autópályán
Megindult a forgalom a baleset miatt lezárt M5-ös autópálya Kiskunfélegyházához közeli szakaszán, ahol szombat délben két személygépkocsi összeütközött és többen megsérültek – tájékoztatta a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-t.Hürkecz Zoltán törzsőrmester közleménye szerint...


