Súlyos árat fizethet, akinek nincs nyelvvizsgája
Félévenként akár kétszázezer forintot is visszakérhet az Oktatási Hivatal azoktól az állami finanszírozásban tanult egyetemistáktól, akik az abszolutórium után nyelvvizsga híján nem tudták átvenni a diplomájukat. A VS.hu információi szerint a heten elkezdték kiküldeni...


