Nap archívum: július 20, 2015

0

Lediplomáztak az autizmus szakirány első hallgatói

Átvehették diplomájukat az autizmus spektrum pedagógiája szakirány első hallgatói pénteken az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Karán – közölte az intézmény dékánhelyettese az M1 aktuális csatorna hétfői műsorában. Stefanik Krisztina elmondta, nagy az...