Elfogták a fehérgyarmati emberölés gyanúsítottját
Elfogta a rendőrség a májusban Fehérgyarmaton történt emberölés gyanúsítottját; a 37 éves helyi lakost a Nyíregyházi Járásbíróság szombaton előzetes letartóztatásba helyezte – közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.Fedor Rita százados tájékoztatása szerint...


