MSZP: bérharc nélkül nő a szegénység
Az MSZP szerint a kormány nem a dolgozó emberek érdekét szolgálja, ezért „jó értelemben vett bérharc” nélkül tovább nő a szegénység Magyarországon.Gúr Nándor, a szocialista párt országgyűlési lépviselője pénteki, budapesti sajtótájékoztatóján a dolgozói szegénység...


