Tanárnőt bántalmazott egy kondorosi férfi
Büntetőeljárást indított a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság egy féfi ellen, aki Kondoroson tanítványai szeme láttára az utcán fenyegette, bántalmazta fia pedagógusát – közölte vasárnap a hatóság a police.hu oldalon. Mint írják, az 59 éves férfi...


