Jász-Nagykun-Szolnok megyéhez csatlakozna Szentlőrinckáta
Jász-Nagykun-Szolnok megyéhez csatlakozna a Pest megyei Szentlőrinckáta, a kezdeményezést egyhangúlag támogatták a képviselők pénteken, a megyei közgyűlés közmeghallgatással egybekötött ülésén Szolnokon.Nagy István, a csaknem kétezer lakossal rendelkező Szentlőrinckáta (független) polgármestere az MTI-nek elmondta: a...


