Betonkeverőben készítették a gyrost egy illegális Pest megyei üzemben – videó
Betonkeverőben készítették a gyrost egy illegális Pest megyei üzemben, ahol több mint huszonkét tonna terméket foglaltak le – közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (NÉBIH) szerdán az MTI-vel. Azt írták, a nagykereskedés mögötti épületben egy...


