Megszüntették a földgázszivárgást Kunszentmiklóson
Megszüntették a földgázszivárgást Kunszentmiklóson – közölte az MTI-vel Kovács Andrea, a Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője péntek reggel.Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság korábbi közleménye szerint a gáz egy sérült vezetékből áramlott a szabadba a Rákóczi...


