MSZP: folytatódik a szegényellenes politika
Az MSZP szerint a következő évben is folytatódik “a Fidesz társadalomellenes politikája”, amelynek nyomán a gazdagok még gazdagabbak, a szegények még szegényebbek lesznek. Bangóné Borbély Ildikó, az MSZP országgyűlési képviselője hétfőn az MTI-nek azt...


