V4-külügyminiszteri találkozó lesz hétfőn Budapesten
A magyar fővárosban találkoznak hétfőn a visegrádi országok (Szlovákia, Csehország, Lengyelország és Magyarország – V4) külügyminiszterei, akik a pénteki varsói V4-csúcs után egyeztetnek – közölte a Külgazdasági és Külügyminisztérium (KKM) vasárnap az MTI-vel. A...


