Nap archívum: május 5, 2017

0

Elszállították a Kömlőn talált gránátot

Elszállították a Heves megyei Kömlőn talált II. világháborús gránátot, a környékbeli lakók visszatérhettek otthonukba péntek délelőtt – közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ezredének kommunikációs tisztje az MTI-vel. .. [Folytatás a lenti linken]