Orbán Viktor utasította a belügyminisztert, hogy lépjen fel Zagyva György Gyula antiszemita fenyegetőzése ügyében
“Orbán Viktor miniszterelnök utasította a belügyminisztert, hogy a jobbikos Zagyva György Gyula gyalázatos antiszemita fenyegetőzése kapcsán a törvény teljes szigorával lépjen fel.” .. [Folytatás a lenti linken]


