A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) tapasztalatai szerint az elmúlt két évben a hivatal által leleplezett, szabálytalanságot elkövető termelők többsége, 80-90 százaléka jogszabálykövetővé vált – mondta Helik Ferenc, a hivatal kiemelt ügyek igazgatóságának vezetője vasárnap reggel az M1 aktuális csatornán. Beszámolt arról is, hogy az a péteri kistermelő, akinél a Nébih .. [Folytatás a lenti linken]
'Nébih: a megbírságolt termelők többsége jogszabálykövetővé vált' című hír adatai
- Hír címe: Nébih: a megbírságolt termelők többsége jogszabálykövetővé vált
- Tovább is olvashatja: A fenti 'Nébih: a megbírságolt termelők többsége jogszabálykövetővé vált' nevű hír forrása és folytatása ezen az oldalon érhető el
- Forrás url: http://hir.ma/belfold/nebih-a-megbirsagolt-termelok-tobbsege-jogszabalykovetove-valt/524995


