Nébih: a megbírságolt termelők többsége jogszabálykövetővé vált

A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) tapasztalatai szerint az elmúlt két évben a hivatal által leleplezett, szabálytalanságot elkövető termelők többsége, 80-90 százaléka jogszabálykövetővé vált – mondta Helik Ferenc, a hivatal kiemelt ügyek igazgatóságának vezetője vasárnap reggel az M1 aktuális csatornán. Beszámolt arról is, hogy az a péteri kistermelő, akinél a Nébih .. [Folytatás a lenti linken]

'Nébih: a megbírságolt termelők többsége jogszabálykövetővé vált' című hír adatai

  • Hír címe: Nébih: a megbírságolt termelők többsége jogszabálykövetővé vált
  • Tovább is olvashatja: A fenti 'Nébih: a megbírságolt termelők többsége jogszabálykövetővé vált' nevű hír forrása és folytatása ezen az oldalon érhető el
  • Forrás url: http://hir.ma/belfold/nebih-a-megbirsagolt-termelok-tobbsege-jogszabalykovetove-valt/524995

Kukkants bele a következő hírekbe is..

Hozzászólás írása

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Biztonsági kérdés: