Súlyos árat fizethet, akinek nincs nyelvvizsgája

Félévenként akár kétszázezer forintot is visszakérhet az Oktatási Hivatal azoktól az állami finanszírozásban tanult egyetemistáktól, akik az abszolutórium után nyelvvizsga híján nem tudták átvenni a diplomájukat. A VS.hu információi szerint a heten elkezdték kiküldeni azok a leveleket, ahol fizetésre szólítják fel a „hallgatói szerződésüket megszegő” egyetemistákat. A leveleket az Oktatási .. [Folytatás a lenti linken]

'Súlyos árat fizethet, akinek nincs nyelvvizsgája' című hír adatai

  • Hír címe: Súlyos árat fizethet, akinek nincs nyelvvizsgája
  • Tovább is olvashatja: A fenti 'Súlyos árat fizethet, akinek nincs nyelvvizsgája' nevű hír forrása és folytatása ezen az oldalon érhető el
  • Forrás url: http://hir.ma/belfold/sulyos-arat-fizethet-akinek-nincs-nyelvvizsgaja/543404

Kukkants bele a következő hírekbe is..

Hozzászólás írása

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Biztonsági kérdés: