Félévenként akár kétszázezer forintot is visszakérhet az Oktatási Hivatal azoktól az állami finanszírozásban tanult egyetemistáktól, akik az abszolutórium után nyelvvizsga híján nem tudták átvenni a diplomájukat. A VS.hu információi szerint a heten elkezdték kiküldeni azok a leveleket, ahol fizetésre szólítják fel a „hallgatói szerződésüket megszegő” egyetemistákat. A leveleket az Oktatási .. [Folytatás a lenti linken]
'Súlyos árat fizethet, akinek nincs nyelvvizsgája' című hír adatai
- Hír címe: Súlyos árat fizethet, akinek nincs nyelvvizsgája
- Tovább is olvashatja: A fenti 'Súlyos árat fizethet, akinek nincs nyelvvizsgája' nevű hír forrása és folytatása ezen az oldalon érhető el
- Forrás url: http://hir.ma/belfold/sulyos-arat-fizethet-akinek-nincs-nyelvvizsgaja/543404


