Nap archívum: november 6, 2014

0

Csaknem százan kaptak ételfertőzést Kondoroson

Mintegy száz gyerek és felnőtt lett rosszul a Békés megyei Kondoroson szerda délután, miután megették a közétkeztetésben felszolgált ebédet. Az ÁNTSZ megyei tisztifőorvosa egy szezonálisan jelen lévő vírusfertőzésre gyanakszik. A tünetek először az óvodában...