Nagy baj van a paksi atomerőműben
Mi lehet a hátterében annak a hírnek, hogy a kormány teljesen le akarja fejezni a paksi atomerőművet? Brutális, 800 fős elbocsátásról beszélnek Pakson!!! A Népszabadság írta meg, hogy fejvadászokkal keresnek új, külföldi menedzsereket a...


