Állatkínzás miatt vádat emeltek egy dunavecsei nő ellen
A Kunszentmiklósi Járási Ügyészség állatkínzás bűntette miatt vádat emelt egy 23 éves dunavecsei nő ellen, aki egy reklámszatyorban a sorsára hagyott nyolc kutyakölyköt, amelyek két napig tartó szenvedés után elpusztultak – tájékoztatta csütörtökön a...


