Jobbik: alapvető problémákat nem kezeltek az elmúlt 25 évben
A Jobbik szerint az ország alapvető problémáit senki nem kezelte az elmúlt 25 évben, s ezért a Fidesz és az MSZP is felelős.Mirkóczki Ádám, az ellenzéki párt szóvivője keddi sajtótájékoztatóján azt emelte ki: az...


