Kábítószer-fogyasztó tizenéveseket állítottak elő Mátészalkán
Öt kábítószer hatása alatt álló tizenévest állítottak elő a rendőrök Mátészalkán – közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője kedden az MTI-vel.Fülöp Gergely tájékoztatása szerint a Készenléti Rendőrség járőrei hétfőn este a szatmári város vasútállomásán...


