Balog Zoltán: júliustól bérkiegészítést kapnak a szociális szférában dolgozók
Júliustól bérkiegészítést kapnak a szociális szférában dolgozó szakemberek a jelenlegi bérpótlékon felül – jelentette be az emberi erőforrások minisztere egy pénteki budapesti rendezvényen. Balog Zoltán elmondta, a kormány szerdai döntése értelmében 65 ezer szakmai...


