Félmilliárd forintból újult meg a hatvani kórház radiológiai osztálya
Mintegy 500 millió forintos beruházással megújult a hatvani Albert Schweitzer Kórház-Rendelőintézet radiológiai osztálya, a képalkotó diagnosztikai egységet csütörtökön avatta fel az Emberi Erőforrások Minisztériuma egészségügyért felelős államtitkára. Zombor Gábor azt mondta, hogy a kórházban...


