Elkészült a nyírségi Újfehértót és Bökönyt érintő 3,6 milliárdos szennyvízberuházás
Befejeződött a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Újfehértó és Bököny településeket érintő, több mint 3,6 milliárd forint értékű szennyvíz-beruházási program, az uniós és hazai támogatású fejlesztés zárórendezvényét pénteken tartották Újfehértón.A 2012-ben kezdődött projektben 1,7 milliárd forintot fordítottak...


