Újraválasztották az LMP két társelnökét, Schiffer Andrást és Szél Bernadettet, valamint Vida Attila elnökségi titkárt a párt budapesti tisztújító kongresszusán, szombaton. Az eseményen megválasztották a kilenctagú elnökséget is, benne a társelnökökkel és a titkárral.A társelnöki posztért csak Schiffer András és Szél Bernadett indultak. Az LMP elnökségébe újra bekerült Keresztes László .. [Folytatás a lenti linken]
'LMP: újraválasztották az LMP társelnökeit és titkárát' című hír adatai
- Hír címe: LMP: újraválasztották az LMP társelnökeit és titkárát
- Tovább is olvashatja: A fenti 'LMP: újraválasztották az LMP társelnökeit és titkárát' nevű hír forrása és folytatása ezen az oldalon érhető el
- Forrás url: http://hir.ma/belfold/lmp-ujravalasztottak-az-lmp-tarselnokeit-es-titkarat/546943


