LMP: újraválasztották az LMP társelnökeit és titkárát

Újraválasztották az LMP két társelnökét, Schiffer Andrást és Szél Bernadettet, valamint Vida Attila elnökségi titkárt a párt budapesti tisztújító kongresszusán, szombaton. Az eseményen megválasztották a kilenctagú elnökséget is, benne a társelnökökkel és a titkárral.A társelnöki posztért csak Schiffer András és Szél Bernadett indultak. Az LMP elnökségébe újra bekerült Keresztes László .. [Folytatás a lenti linken]

'LMP: újraválasztották az LMP társelnökeit és titkárát' című hír adatai

  • Hír címe: LMP: újraválasztották az LMP társelnökeit és titkárát
  • Tovább is olvashatja: A fenti 'LMP: újraválasztották az LMP társelnökeit és titkárát' nevű hír forrása és folytatása ezen az oldalon érhető el
  • Forrás url: http://hir.ma/belfold/lmp-ujravalasztottak-az-lmp-tarselnokeit-es-titkarat/546943

Kukkants bele a következő hírekbe is..

Hozzászólás írása

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Biztonsági kérdés: