Jobbik: a kormány elértékteleníti a magyarok munkáját

A Jobbik szerint a kormány nem lép fel a forint erejének védelmében, ezért a magyar emberek munkája folyamatosan értéktelenedik a külföldi devizákban kifejezve. Erről Volner János, az ellenzéki párt frakcióvezető-helyettese beszélt újságíróknak kedden, Budapesten. Hangsúlyozta, a kabinet hiába kampányol az átlagbérek emelkedésével, ha a tények azt mutatják, hogy míg 2010-ben .. [Folytatás a lenti linken]

'Jobbik: a kormány elértékteleníti a magyarok munkáját' című hír adatai

  • Hír címe: Jobbik: a kormány elértékteleníti a magyarok munkáját
  • Tovább is olvashatja: A fenti 'Jobbik: a kormány elértékteleníti a magyarok munkáját' nevű hír forrása és folytatása ezen az oldalon érhető el
  • Forrás url: http://hir.ma/belfold/politika/jobbik-a-kormany-elertekteleniti-a-magyarok-munkajat/477280

Kukkants bele a következő hírekbe is..

Hozzászólás írása

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Biztonsági kérdés: