A Jobbik szerint a kormány nem lép fel a forint erejének védelmében, ezért a magyar emberek munkája folyamatosan értéktelenedik a külföldi devizákban kifejezve. Erről Volner János, az ellenzéki párt frakcióvezető-helyettese beszélt újságíróknak kedden, Budapesten. Hangsúlyozta, a kabinet hiába kampányol az átlagbérek emelkedésével, ha a tények azt mutatják, hogy míg 2010-ben .. [Folytatás a lenti linken]
'Jobbik: a kormány elértékteleníti a magyarok munkáját' című hír adatai
- Hír címe: Jobbik: a kormány elértékteleníti a magyarok munkáját
- Tovább is olvashatja: A fenti 'Jobbik: a kormány elértékteleníti a magyarok munkáját' nevű hír forrása és folytatása ezen az oldalon érhető el
- Forrás url: http://hir.ma/belfold/politika/jobbik-a-kormany-elertekteleniti-a-magyarok-munkajat/477280


