Baleset miatt lezárták az M2-est Fótnál

Baleset miatt lezárták az M2-est Fótnál – közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője péntek délután az MTI-vel. Beluzsárné Belicza Andrea elmondta: az M2-es autóút fóti kihajtójának közelében egy kamion és egy személyautó ütközött össze, egy ember megsérült. A helyszínelés idejére a Vác felé tartókat Fótnál, a Budapest felé tartókat pedig .. [Folytatás a lenti linken]

'Baleset miatt lezárták az M2-est Fótnál' című hír adatai

  • Hír címe: Baleset miatt lezárták az M2-est Fótnál
  • Tovább is olvashatja: A fenti 'Baleset miatt lezárták az M2-est Fótnál' nevű hír forrása és folytatása ezen az oldalon érhető el
  • Forrás url: http://hir.ma/belfold/baleset-miatt-lezartak-az-m2-est-fotnal/451384

Kukkants bele a következő hírekbe is..

Hozzászólás írása

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Biztonsági kérdés: