
A Jobbik alelnöke azzal vádolja a kormányt, hogy offshore cégekkel üzletel, és ilyen módon tünteti el a közműdíjat fizető magyar emberek pénzét.
Volner János hétfői budapesti sajtótájékoztatóján azt kifogásolta, hogy a Hunguard Kft. több milliárd forintos megrendeléshez juthat.
Az ellenzéki politikus arra vár választ, hogy kik a cég tényleges tulajdonosai, ki áll .. [Folytatás a lenti linken]


