A kereskedelmi forgalomban elérhető szén-monoxid érzékelők közül kevés a megfelelő, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) pénteki közleményében arra hívta fel a figyelmet, hogy a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság (NFH) ellenőrzésein a termékek több mint fele elbukott.
A szaktárca az MTI-hez eljuttatott közleményében ismerteti, hogy a hatóság az elmúlt három év során négy .. [Folytatás a lenti linken]


