Szén-monoxid-mérgezés gyanújával vittek kórházba egy gyereket Debrecenben

Szén-monoxid-mérgezés gyanújával vittek kórházba a mentők egy gyereket hétfő este Debrecenben – közölte a térségi katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-vel. Madai Petra elmondta: a tűzoltók a mentőszolgálat jelzésére érkeztek a Faraktár utcai társasházhoz, ahol az egyik lakásban két felnőtt és egy gyerek rosszul lett. A mentők a gyereket szén-monoxid-mérgezés gyanújával .. [Folytatás a lenti linken]

'Szén-monoxid-mérgezés gyanújával vittek kórházba egy gyereket Debrecenben' című hír adatai

  • Hír címe: Szén-monoxid-mérgezés gyanújával vittek kórházba egy gyereket Debrecenben
  • Tovább is olvashatja: A fenti 'Szén-monoxid-mérgezés gyanújával vittek kórházba egy gyereket Debrecenben' nevű hír forrása és folytatása ezen az oldalon érhető el
  • Forrás url: http://hir.ma/belfold/szen-monoxid-mergezes-gyanujaval-vittek-korhazba-egy-gyereket-debrecenben/477091

Kukkants bele a következő hírekbe is..

Hozzászólás írása

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Biztonsági kérdés: