Szén-monoxid-mérgezés gyanújával vittek kórházba a mentők egy gyereket hétfő este Debrecenben – közölte a térségi katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-vel. Madai Petra elmondta: a tűzoltók a mentőszolgálat jelzésére érkeztek a Faraktár utcai társasházhoz, ahol az egyik lakásban két felnőtt és egy gyerek rosszul lett. A mentők a gyereket szén-monoxid-mérgezés gyanújával .. [Folytatás a lenti linken]
'Szén-monoxid-mérgezés gyanújával vittek kórházba egy gyereket Debrecenben' című hír adatai
- Hír címe: Szén-monoxid-mérgezés gyanújával vittek kórházba egy gyereket Debrecenben
- Tovább is olvashatja: A fenti 'Szén-monoxid-mérgezés gyanújával vittek kórházba egy gyereket Debrecenben' nevű hír forrása és folytatása ezen az oldalon érhető el
- Forrás url: http://hir.ma/belfold/szen-monoxid-mergezes-gyanujaval-vittek-korhazba-egy-gyereket-debrecenben/477091


